V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.


Třetí kolo SONB >> TADY

Deníček

Chata ;P

29. července 2011 v 13:30 | Nic0lli ;D

Dobré ráno.I když...

28. července 2011 v 13:19 | Nic0lli ;D
Čus děcka.Tak teďkom jsem vstávala!Úplně luxus no.Měla jsem být už v 11 u kámoše,takže to mi nevyšlo tak trochu.Ale tak jinak v pohodě.Mega moc mě bolí záda,nevím z čeho.Včera(dneska) jsem šla nakonec spát až ve 4 ráno-takže se nediviím že jsem zaspala.

Jsem v soutěži o nejlepší písničku(Majk Spirit-Good Vibration)-Dej mi prosím hlas TADY !!

Teďkom si zajdu do obchodu a uvařím si něco.Asi špagety.Snad se povedou :D. Nemám nic domluvené takže budu asi přidávat :)). Chystám nějaký originálnější článek,ale nevím o čem.Tak kdyžtak pište o čem by ste ho chtěli. :).
Tak já jdu do toho obchovu,uvařím,uklidím a budu přidávat. ;P

Citát: Láska bolí, jako ráno holí, kdo jimž dostane, již nevstane..

1.V kolik ste stávali?
2.O čem mám napsat článek?O čemkoliv..

Pro dnešek konec :)

27. července 2011 v 21:39 | Nic0lli ;D
Tralalá.. Dneska úplně mega nudný den :D.Venku furt chčije a chčije! Toto nejsou prázdniny,přímo podzim! Ani venku jsem nebyla! :D.

Tak jsem aspoň udělala nový dess a přidala něco málo :).
Zkoušela jsem se přihlásit na tábor. Agentura 7-tančení :) a vzali mě ještě! Takže 15.8. jedu na tábor.Vůbec jsem nečekala že mě vezmou,na takovou poslední chvíli.A tak jsem ráda.

Teďkom se jdu okoupat a podívám se na film-Puberťačka. :).

Před chvíli jsem si konečně aktivovala starý chat na FB,kámoš mi už konečně poradil stránku kde to nainstalovat.Takže super! Ten nový byl na ''houby''.

Takže pro dnešek pápá. ;P.Zase zítra ;)**

Citát na závěr:Nahoru musí každý sám,dolů už ti všichni pomůžou.
1.Taky je u vás tak hnusně?
2.Jedeš ještě na nějaký tábot,nebo už si byla?
3.Máš nový chat na FB?

Co se vše odehrálo..

14. července 2011 v 12:49
Ahooj.Vím,že jsem psala před dvouma dnama že jsem zpátky.Ale!Nešel mi internet! :D Teď už je ale všechno v pohodě a já se můžu naplno věnovat blogu. :))

1.Musím se pochlubit s vysvědčením>>4 dvojky ;) = nový mobil. :P
2.Stala jsem se závislou na xteenu :D..
3.Na půl jsem se nastěhovala k taťkovi.
4.Spálila jsem se jako rajče :D.
5.Přibrala jsem 5 kg! :/ :D
6.Koupila jsem si hodně oblečení.
7.Ožrala jsem se tak,jak nikdy! :D
8.Spadly mi asi 3 zámečky(rovnátka). :D
9.3 dny jsem nespala! :D
10.Popíchaly mě dvě vosy do pravé nohy! :D
11.Mám nový dess,dělala mi ho kámoška. :D (Ještě si ho trošku poupravuju,menu).

Menší přehled co se od 21. června stalo ;D..Už mě víc nenapadá :D. Jsou to jenom takové blbosti tak jsem nechtěla psát dlouhý článek. ;D

PÁR DEBILNÍCH OTÁZEK! :D

1.Jaký mobil si mám koupit? :D (do 5000kč) :D
2.Máš xteen? :D
3.SI taky spálená? :D
4.Popíchali už tě letos vosy? :D
5.Líbí se ti nový design? :D

Omluva+Comeback

11. července 2011 v 19:09
Ahooj.Chci se moc omluvit že jsem tady od 21. června nebyla.Nebyl vůbec čas. :( Ale teď už mám. I když jsou prázdniny a mám být spíše venku,ale vždy se najde 10 minut na napsání článku. :) Hned uděláš druhé kolo sonb a dál nevím,asi udělám design-ale moc se mi nechce. Opravdu se omlouvám :(*.

Dobré ráno,no spíš odpoledne.

12. června 2011 v 11:59
Dobré,dobré.Teďkom jsem vstala,konečně jsem se pořádně vyspala! :D..No takže se jdu asi naobedvat a jedu k taťkovi a pak s ním do Futura nebo Šopinu ;).Pak to asi vidím na kolečkové nebo kolo. ;D Potřbuju zhubnout. ;D..Budu tu 100% večer,a mám v plánu přidat něco do líčení nebo do tipů.Taakže se těšte ;).No nic musím jít ;D Tatka je tu za 20 minut ;D.Trošku nestíhám.Takže večer ;) Zatím :*

Dneska nudný den.Jako vždy ;)

11. června 2011 v 20:29

Dneska jsem jela po 3 hodinovém překecávání k babce.Tam jakože zase mega nuda,ale aspoň jsem se najedla a dostala 100kč :D.Pak jsem jela domů sockou :/ mohla jsem jet autem ale to bych tam byla jetště do teďka.Potom sem se dostal na komp,tak jsem něco popřídavala.Takže nudný den.A teď už na internet kašlu a jdu na telku :D.Myslím že jsem tu dneska byla až moc :D.Ještě budu závislák ;D.Zítra se celý den budu učit na pololetku z matiky a test z dějáku,ale potom si jdu kupit nejspíš třičtvrťáky nebo kraťasy,ještě nevím.Takže tu budu buď ráno nebo večer. ;).No niic,tak já jdu ;)..Takže pá :* No spíš,dobrou ;) A zase díky za tu návštěvnost,to potěší ;)**

Pro dnešek konec ;) A všem moc děkuji!

9. června 2011 v 20:29
Nadpis mluví z vše.Pro dnešek konečím,myslím že jsem tu toho přidala dost a návštěnost úplně úžasná! A to mám blog 2. den ;)* Moc vám děkuju!A taky za komentáře,blogů jsem měla několik,ale tolik komentářů nikdy!!! Jste úžasní,moc si toho vážím!Budu se snažit být stále takhle aktivní a aby se to tu jenom lepšilo ;P.Dobrou,zítra :*

JINAK PROSÍM MOC O HLAS TADY pro Nic0lli ;D
Díky moc ;)*

Na skok ;)

9. června 2011 v 14:09
Ahooj.Takkže,ve škole celkem nuda.Byli jsme dvakrát na počítačích,takže super ;D.Jinak se nic zajimavého nedělo.Ale překvapilo mě,že asi budu mít vyznamenání ;)=NOVÝ MOBIL. Jsem taak šťastná ;D ;P.Teďkom jsem se tu dostala páč mamka vaří.Ale zachvíli musím jít.Budu tu tak v 8 a přidám něco,kdyžtak napište co by ste chtěli ;).No jdu se učit na zítřek ;).Tak večer mě tu čekejte ;) :P Zatím :*.
 
 

Reklama